مشاوره بازاریابی اینترنتی در نیشابور

مشاوره بازاریابی اینترنتی در نیشابور

بازاریابی اینترنتی در نیشابور

پیش هر چیز اجازه دهید معنی بازاریابی به گفته فیلیپ کاتلر یکی از بزرگان علم بازاریابی نقل قول کنیم!

بازاریابی عبارت است از تامین رضایت مشتری به شیوه‌ای سودآور. هدف دوگانه بازاریابی عبارت‌اند از: جلب مشتریان جدید، با دادن وعده ارزش برتر و حفظ مشتریان کنونی از طریق تامین رضایت آنان.

فیلیپ کاتلر

چرا باید به صورت اینترنتی بازاریابی کنیم؟

اجازه دهید با یک پرسش آغاز کنیم.
به نظر شما کدام فروشگاه بهتر است؟ یک فروشگاه ۲۰۰ متری که روزانه ۱۰ نفر از مقابل آن عبور و مرور می‌کنند یا یک فروشگاه ۱۰ متری که روزانه ۲۰۰۰ نفر از مقابل آن در حال رفت آمد هستند.
طبیعتا فروشگاهی که بازدید بیشتری دارد احتمالا مشتری بیشتری نیز دارد (توجه داشته باشید که از واژه احتملا استفاده شد، چون بازاریابی فقط فروش نیست)

چرا باید در اینترنت بازار خود را پیدا کنیم؟

به گفته مشرق‌نیور ایران حدود ۴۷ میلیون کاربر فعال اینترنتی دارد. همین یک جمله از مشرق نیوز گواه این را دارد که باید یک فروشگاه کوچک ولی با بازدید و ارتباط موثر با مشتریان خود در این بازار مجازی افتتاح کنیم!

مشاوره بازاریابی اینستاگرام در نیشابور

چطور آن خیابان پر رفت آمد را برای راه‌اندازی فروشگاه پیدا کنیم؟

در دنیای مجازی خیابان های پر رفت آمد به شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، تلگرام، گپ و… تبدیل شده‌اند.
به گفته ایرنا تلگرام بیشتر از ۴۰ میلیون کاربر ایرانی دارد و به گفته خبرگزاری جوان، اینستاگرام بیش از ۲۴ میلیون کاربر ایرانی فعال دارد.
افتتاح یک فروشگاه برای همه و برای همیشه در این شبکه‌های اجتماعی رایگان است ولی اینکه چطور بتوانیم بازدید بیشتری به سمت فروشگاه خودمان هدایت کنیم مشابه با همان اجاره بهایی که بابت یک ملک نبش خیابان اصلی باید پرداخت کنیم.
در این شبکه اجتماعی اجاره بها را باید با تولید محتوا پرداخت کرد، در اینجا ویترین فروشگاه یعنی آدرس پیج اینستاگرام، یعنی کانال تلگرام ما. اولین باری که مشتری از پیج و کانال ما بازدید می کند باید بتوانیم مخاطب خود را جذب کنیم.

شرکت طاها

ما یک شرکت فناور عضو پارک علم و فناوری خراسان، مستقر در نیشابور هستیم. آماده همکاری با شرکت‌های خصوصی و سازمان‌های دولتی جهت انجام خدمات مشاوره بازاریابی اینترنتی (دیجیتال مارکتینگ) و تولید محتوا تخصصی.

مشاوره رایگان برای دیجیتال مارکتینگ در نیشابور:
۰۵۱-۴۳۲۱-۵۰۰۰
۰۹۱۵-۱۵۴-۳۲-۲۹ 
سلامی

1 Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *