طراحی سایت و اپلیکیشن در نیشابور: طراحی و ساخت وب سایت و اپ

طراحی سایت و اپلیکیشن در نیشابور: طراحی و ساخت وب سایت و اپ

شرکت طلایه داران ارتباطات هوشمند آینده

وب‌سایت برای یک کسب‌وکار، آن هم در این روزها بسیار مهم است. می‌شود گفت که رمز بقای یک کسب‌وکار در دنیای دیجیتال داشتن یک وب‌سایت است. اگر اپلیکیشن هم بود که چه بهتر! اما قبل از اینکه به سراغ طراحی سایت و اپلیکیشن و … برویم، بیایید دلایل داشتن یک وب‌سایت را بررسی کنیم.

چرا سایت و اپلیکیشن داشته باشیم؟

۱- سایت، نقش بروشور و کاتالوگ آنلاین را دارد

با طراحی سایت و اپلیکیشن، در واقع شما صاحب یک کاتالوگ و بروشور آنلاین می‌شوید که به صورت ۲۴ ساعته برای همه قابل نمایش است. این را باید با هزینه و دردسرهای کاتالوگ و بروشور و … فیزیکی مقایسه کنید تا به دلیل داشتن یک سایت و اپلیکیشن پی ببرید.

۲- افزایش اعتبار کسب و کار

داشتن وب سایت یا اپلیکیشن به اعتبار شغل شما می‌افزاید. برای مثال اگر شما دارای یک سایت باشید، هنگام ارائه ایمیل شرکت، دیگر لازم نیست ایمیلی با پسوند یاهو یا جیمیل بدهید و به جای آن یک ایمیل با پسوند نام شرکت ارائه خواهید داد که دارای شأن و اعتبار بیشتری است.

۳- فرصت دیده شدن بیشتر کارتان در اینترنت.

آنطور که آمارها می‌گویند روزانه حدود ۲/۵ میلیارد نفر در اینترنت از سایت‌ها بازدید می‌کنند و چرا یکی از این سایت‌هایی که بازدید کننده زیادی جمع می‌کند شما نباشید و مشتری‌های جدیدی پیدا نکنید؟!

۴- فرصت اثرگذاری روی مشتریان بالقوه

با داشتن وب‌سایت می‌توانید خدمات و محصولات خود را معرفی کنید و درباره آنها توضیح دهید تا میان مشتریان اعتمادسازی کنید و مشتریان جدید جذب کنید.

۵- وب سایت می‌تواند نقش واحد پشیبانی را بازی کند

شما می‌توانید در سایت و اپلیکیشن خود محتوای با کیفیت و آموزش و توضیحات کاملی در مورد محصول و خدمات خود قرار دهید. مشتری با خواندن آنها نیاز کمتری به زنگ زدن یا مراجعه حضوری نزد شما خواهد داشت.

دلایل زیاد دیگری برای داشتن وب‌سایت وجود دارد اما فکر می‌کنم همین‌ها کافی باشد.

طراحی سایت و اپلیکیشن

اگر قصد دارید برای کسب‌وکار خودتان سایت و اپلیکیشن بسازید یا برای قرار دادن نمونه کارهای شخصی‌تان نیاز به سایت دارید یا به هر دلیل دیگر می‌خواهید سایت و اپلیکیشن داشته باشید، ما این کار را برای شما انجام می‌دهیم.

شرکت طاها با داشتن تجربه‌ای طولانی آماده خدمت رسانی به شماست. این شرکت از سال ۹۲ به صورت حرفه‌ای کار خود را آغاز کرده‌است.

از خدمات این شرکت می‌توان به ساخت، اجرا، بهینه سازی و طراحی سایت فروشگاهی، شرکتی، شخصی و … یا طراحی و اجرای انواع اپلیکیشن‌های موبایل اشاره کرد.

ما در طاها عاشق کارمان هستیم. تلاش می کنیم از بهترین روش‌ها برای رسیدن به اهداف کاربر استفاده کنیم. تیم خوبی داریم و همواره به دنبال یادگیری هستیم و از آخرین متد های تکنولوژی در دنیا برای کارمان بهره می گیریم.

همچنین برخی پروژه‌ها و نمونه کارهای ما را در لینک زیر ببینید.

از محصولات شاخص شرکت طاها می‌توان به پین‌شو اشاره کرد.

شرکت فناور طاها عضو شرکت های پارک علم و فناوری خراسان مستقر در مرکز رشد نیشابور با رویکرد کاربردی سازی تلفن‌ها و تبلت‌های هوشمند، استراتژی بلند مدت خود را تعریف نموده است. این رویکرد باعث شده است در مدت کوتاهی صنایع و مشاغل گوناگون را جذب محصولات خود نموده و برای آنها راهکارهای مناسب سازمانی ارائه کند.

برای طراحی سایت از طریق سایت شرکت طاها با ما در ارتباط باشید.

مشاوره :
۰۵۱-۴۳۲۱-۵۰۰۰
۰۹۱۵-۱۵۴-۳۲-۲۹
سلامی

1 Comment

  1. […] دولتی نیشابور جهت انجام پروژه های نرم افزاری، طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل در سیستم عامل های اندروید و […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.