دیجیتال مارکتینگ در نیشابور

دیجیتال مارکتینگ در نیشابور

digital-marketing-in-Neyshabur

فراهم کردن زمینه‌ای جهت افزایش آگاهی و برندینگ خدمات یا محصولات، به منظور رشد کسب و کار امری ضروری است. تکثیر کسب و کار‌های فعال در هر حوزه، رقابت برای دیده شدن را نیز افزایش داده است. استفاده از روش‌های نوین بازاریابی، با کمترین هزینه کسب و کار مربوطه را در مدت کوتاهی به هدف ایده ال مشخصی می‌رساند. اگر شما نیز علاقمند به استفاده از موثرترین روش بازاریابی هستید؛ با ما همراه باشید.

چرا باید بازاریابی کنیم؟

ایجاد کسب و کاری موفق بدون استفاده از روش‌های بازاریابی امکان پذیر نمی‌باشد. اگرچه که ممکن است به دلایل مختلفی به سطح قابل قبولی از توجه عموم رسید؛ اما این امر تنها برای مدت کوتاهی پایدار خواهد بود. موفق نبودن یک کسب و کار بدون بازاریابی و تبلیغات را می‌توان در عوامل زیر دسته‌بندی کرد:

 • از دست دادن متقاضیان قدیمی
 • جذب نکردن متقاضیان جدید
 • نا‌توانی در اطلاع رسانی صحیح خدمات جدید
 • عدم تاثیرگذاری

تمام موارد ذکر شده باعث رکورد در فروش، از دست دادن متقاضیان و روحیه تیم فروش خواهد شد. نتیجه حیات این روند سرآغاز ورشکستگی خواهد بود!

با توجه به توضیحات شرح داده شده؛ می‌توان به آسانی متوجه اهمیت استفاده از ترفند‌های بازاریابی و تبلیغات شد. در این راه هر کسب و کاری با هر سابقه‌ای به دنبال کم هزینه‌ترین و موثر‌ترین روش بازاریابی است. اما بهترین روش چیست؟ پاسخ ما به شما دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال است!

marketing
هدف اصلی بازاریابی کسب رضایت متقاضیان قدیمی و جذب متقاضیان جدید است!

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال چیست؟

دیجیتال مارکتینگ یکی از روش‌های نوین بازاریابی است که با استفاده از ابزار‌های دیجیتال آفلاین و آنلاین به تبلیغات پر بازده می‌پردازد. ابزار‌های بازاریابی دیجیتال به نرم افزار‌ها و شبکات مجازی و وب سایت‌ها ختم نمی‌شود. دامنه ارتقا سطح بازدهی یک مجموعه از طریق دیجیتال مارکتینگ بسیار گسترده و نیازمند بررسی‌های تخصصی است.

فرض کنید تعداد فالورها و ممبرهای یک شبکه اجتماعی که اکثر بومی‌های نیشابور آن‌ها را دنبال می‌کنند؛ بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار کاربر فعال باشند. این تعداد از کاربران فعال اینترنتی نیشابور می‌تواند بازار خوبی برای کسب کار‌های محلی و کوچک نیشابور باشد. اما پاسخگوی مناسبی برای کسب و کار بزرگی که سعی دارد؛ خدمات خودش را به گوش افراد بیشتری در نقاط جغرافیایی متفاوت برساند نمی‌باشد. در نتیجه نیازمند فعالیت گروهی متخصص به امور دیجیتال مارکتینگ می‌باشد.

what-is-digital-marketing
بازاریابی دیجیتال طاها ارائه دهنده بهترین خدمات تخصصی


آیا دیجیتال مارکتینگ قدرتمند‌تر از تبلیغات سنتی است؟

تبلیغاتی را می‌توان هدفمند و ایده آل دانست که بتواند با به صرفه‌ترین هزینه دسترسی آسانی را برای بررسی کاربر و مشتریان فراهم کند. روش‌هایی مانند نصب یک بنر بیلبوردی یا پخش تراکت و پوستر تبلیغاتی در کنار هزینه‌های گزاف، نتیجه‌ای دلخواه و سودمند را ندارد. بطور مثال برای اجاره یک بنر تبلیغاتی در یکی از پر رفت آمدترین مناطق نیشابور مانند چهارراه دارایی یا پل فرهنگ سرا باید هزینه گزافی (بین ۴ تا ۸ میلیون ماهانه) پرداخت کرد. اگرچه که قابل ذکر است که این هزینه تنها برای اجاره جایگاه بیلبورد است؛ و باید هزینه طراحی، چاپ و نصب بنر بیلبوردی را نیز محاسبه کرد. همه موارد گفته شده در بهترین حالت و در صورت اجاره جایگاه در زمان طلایی تبلیغات است. از دیدگاهی دیگر این تبلیغات به دلیل مشغله و یا در حال حرکت بودن افراد در بیشتر موارد نادیده گرفته خواهند شد.

اگر فرض کنیم که این روش بازدهی نتیجه‌ای مثبتی دارد؛ کسب کارهای بزرگ‌تر نیشابور که این هزینه برای آن‌ها مبلغی ناچیزی است را پرداخت و نمودار فروش خود را صعودی می‌کردند!

شاید احساس کنید که با این توضیحات تنها قصد برجسته سازی ضعف‌های تبلیغات سنتی را داریم. اما هر کسب کاری نیازمند پیش بردن میزان آگاهی متقاضیان از طریق روش‌های سنتی را نیز دارد. اما به دلایل زیر استفاده از دیجیتال مارکتینگ از اهمیت بسیار بالاتری برخوردار است:

 • میزان زمانی که کاربران در بستر اینترنت فعالیت دارند
 • وجود داشتن گروه‌های بیشتر و گوناگون کاربران
 • قابل دسترسی در موقعیت‌های جغرافیایی متفاوت
 • اختصاص دادن زمانی جهت تامل به کاربر
 • ارزان بودن
 • بازخورد و بازتاب بیشتر
 • امکان پیاده سازی طرح به روشی خلاقانه و هدفمند‌تر
تبلیغات-بنر-در-نیشابور
نادیده گرفته شدن بنر‌های بیلبوردی توسط عموم در شلوغ‌ترین منطقه شهر نیشابور

بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ در نیشابور

تیم تخصصی مارکتینگ شرکت طلایه داران ارتباطات هوشمند آینده با نام تجاری طاها افتخار دارد؛ تا با به کار بردن روش‌های نوین و خلاقانه در کنار برندینگ کسب و کار شما گام برداشته و باعث ایجاد رشد صعودی در نمودار فروش شما شود.

شما عزیزان می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت مشاوره رایگان برای امور مارکتینگ برند خود از طریق شماره‌های زیر تماس حاصل کنید:

۰۵۱-۴۲۲۵-۶۶۴۱

2 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.