دیجیتال مارکتینگ در نیشابور

دیجیتال مارکتینگ در نیشابور

دیجیتال-مارکتینگ-در-نیشابور

با توجه به تعداد فالورها و ممبرهای کانال‌های تلگرامی و پیج‌های اینستاگرام که اکثر بومی‌های نیشابور آن‌ها را دنبال می‌کنند می‌توان تخمین زد که نیشابور بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار کاربر فعال در پیامرسان تلگرام و یا شبکه اجتماعی اینستاگرام را دارد.

این تعداد از کاربران فعال اینترنتی نیشابور می‌تواند بازار خوبی برای کسب کار های محلی نیشابور باشد.شما با استفاده از شبکه های اجتماعی به راحتی خدمات و محصولات جدید خود را به همشهریان معرفی کنید و یا با یک تبلیغ با قیمت مناسب در فضای مجازی مشتری ثابت خود را جذب کنید!

تبلیغات-بنر-در-نیشابور

اگر بخواهیم یک بنر تبلیغاتی در یکی از پر رفت آمدترین منطقه نیشابور مثل چهارراه دارایی یا پل فرهنگ سرا اجاره کنیم باید هزینه گزافی (بین ۴ تا ۸ میلیون ماهانه) را باید پرداخت کنیم و بازخورد نچندان مناسب را هم دریافت کنیم.

هزینه یک تبلیغات بیلبردی

  • هزینه طراحی بنر
  • هزینه چاپ بنر
  • هزینه نصب بنر بروی بیلبورد
  • از دست دادن زمان در صورت پر بودن بنر

اگر هم با پرداخت این هزینه‌ها مشکلی نداشتین و شرکت واسط از دوستان شما بود و تخفیفی هم گرفتین پس از نصب و اجرا پیش‌بینی می‌کنید چقدر بنر شما بازدید داشته باشد؟
۱۰ هزار؟ ۵۰ هزار؟ ۱۰۰ هزار؟
ما مد نظر میگیریم که ۱۰۰ هزار نفر بنر شما را دیدن و مطلب شما را خواندن! از این ۱۰۰ هزار نفر چند درصد به مشتری ثابت شما تبدیل می‌شود؟
پاسخ روشن است، قطعا اگر بازدهی مثبت بود اکنون کسب کارهای بزرگ تر نیشابور این هزینه که برای آن‌ها هم مبلغی ناچیزی هست پرداخت می‌کردند و نمودار فروش آن‌ها نمایی می‌شد! چه چیز این بهتر.

البته تا این‌جای کار شاید شما احساس کنید که ما شمشیر را از رو بستیم به بازاریابی و تبلیغات سنتی و فقط در ایرادات آن را برجسته می‌کنیم. اما به هیچ عنوان چنین قصدی را نداریم. بلکه با توجه به مشتریان هر کسب کاری ما بازاریابی سنتی و تبلیغات بیلبوردی را هم تایید می‌کنیم و به چشم ابزار به آن نگاه می‌کنیم و که می‌تواند به شدت به شما در پیش برد اهداف بازاریابی شما کمک شایانی بکند.

برای بازاریابی اینترنتی در نیشابور باید چه کار کرد؟

برای آغاز دیجیتال مارکتینگ(بازاریابی اینترنتی) در نیشابور انتخاب کردن یک شبکه اجتماعی است. (پیشنهاد ما با توجه به شهرستان نیشابور، اینستاگرام است)

راه‌اندازی یک وب سایت وردپرسی ساده هم می‌تواند با توجه به کسب کار شما گزینه دوم است.

برای دیده شدن در فضای مجازی باید به صورت منظم و پایدار فعال باشید تا بتوانید در کمتر از ۶ ماه باز خورد مورد نظر را بگیرید. از آنجایی که در اینستاگرام رشد خطی نیست نیاز به شکیبای و پشتکار بالا دارد تا بتوانید نتیجه مورد نظر را بگیرید در غیر این صورت فقط زمان، انرژی و پول خود را از دست داد‌اید.

مشاوره رایگان برای دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا در نیشابور:
۰۵۱-۴۳۲۱-۵۰۰۰
۰۹۱۵-۱۵۴-۳۲-۲۹ 
سلامی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *